Підволочиський район, Тернопільська область

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ  ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від   26 жовтня  2016  року                                                                                                                          № 731

смт  Підволочиськ

Про створення центру надання

адміністративних послуг

Підвололчиської селищної ради

З метою надання якісних адміністративних послуг жителям громади, керуючись ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Створити центр надання адміністративних послуг Підволочиської селищної ради.
  2. Розмістити центр надання адміністративних послуг Підволочиської селищної ради в нежитловому вбудованому приміщені на першому поверсі будинку культури, за адресою: вул. Данила Галицького, 35 в смт Підволочиськ.
  3. Укласти договір оренди на нежитлове вбудоване приміщення розміщене на першому поверсі будинку культури, за адресою: вул. Данила Галицького, 35 в смт Підволочиськ, між Підволочиською селищною радою та відділом культури, туризму та з питань масової інформації Підволочиської селищної ради.
  4. Замовити у ліцензованій організації кошторисну документацію на ремонт приміщення центру надання адміністративних послуг
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

Селищний голова                                                                                                                                      В. ДАЦКО

Воловський Б.С.