Підволочиська громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Новини

Новини громади

Відкриття дитячого садочку в селі Оріховець

Дата створення: 16:33 22.03.2018

     22 березня у Підволочиській громаді відбулося урочисте відкриття дитячого садочка «Дзвіночок» у НВК «Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ».  Привітно і радісно сьогодні відкрив двері дитячий садочок для наймолодших вихованців Оріховецького НВК. Тепер діти будуть виховуватися і навчатися у просторих, світлих та теплих кімнатах в приміщенні  школи.

Турнір Співдружності Підволочиської селищної ради з настільного тенісу

Дата створення: 11:32 21.03.2018

   18 березня, в Підволочиській ДЮСШ, відбувся відкритий Турнір Співдружності Підволочиської селищної ради з настільного тенісу. В змаганнях брали участь спортсмени сіл - Митниця, Магдалівка, Жеребки, Галущинці, Кам'янки, Мислова, Пальчинці, Воробіївка, Пеньківці, Нове Село, Гнилички, Голотки, Климківці, Бальківці, міста Волочиськ і смт. Підволочиськ, разом 29 гравців.

Презентація книги Лесі Орляк «Ти зробив усе, що зміг»

Дата створення: 12:36 16.03.2018

   15 березня в залі Будинку школярів вшановуючи День українського добровольця відбулася презентація книги «Ти зробив усе, що зміг» - Лесі Орляк матері Олександра Орляка, який загинув 6 лютого 2015 року в наслідок мінометного обстрілу поблизу міста Дебальцевого.

Зустріч з координатором програми економічного розвитку представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

Дата створення: 14:12 15.03.2018

    15 березня селищний голова Віталій Дацко та секретар селищної ради Богдан Воловський провели зустріч з координатором програми економічного розвитку представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Алі Чабуком та головою громадської організації "Відродження нації" Галиною Кравець. Обговорили участь Підволочиської ОТГ в міжнародних проектах по залученню трудових мігрантів до розвитку підприємництва в громаді, співфінансуванні у виготовленні закордонних паспортів та ІD карток, та інших соціальних проектах.

Робочий візит у дошкільні-навчальні заклади громади

Дата створення: 11:09 15.03.2018

     15 березня селищний голова Віталій Дацко та начальник відділу освіти Підволочиської селищної ради Світлана Мотика відвідали дошкільні-навчальні заклади Підволочиська та Староміщини. Під час візиту передали в Підволочиський дитячий содок додатковий  електричний котел, а в Староміщину електричну плиту для приготування їжі.

Робочий візит у село Дорофіївка

Дата створення: 15:21 13.03.2018

    13 березня заступник селищного голови Іван Осадчук разом із начальником відділу Підволочиського УЖКГ Володимиром Плішом та депутатом Підволочиської селищної ради Андрієм Флінтою з робочим візитом відвідали село Дорофіївка де  обговорили питання пішохідного мосту, який є в аварійному стані. Його  ремонт є важливим для  жителів села. Для безпеки користування є велика необхідність у його ремонті, тому селищна рада звернулася до обласного управління водних ресурсів.

Відкрита першість Підволочиської ОТГ з футзалу 2018 року

Дата створення: 10:24 13.03.2018

     З 9 січня по 11 березня тривала відкрита першість Підволочиської ОТГ з футзалу 2018 року. У змаганнях приймали участь 27 команд.

Першість Підволочиської селищної ради з волейболу серед жіночих команд

Дата створення: 09:51 12.03.2018

   10 березня у Підволочиській гімназії ім. Івана Франка  відбулася першість Підволочиської селищної ради з волейболу серед жіночих команд з нагоди міжнародного дня прав жінок і миру.

Концерт до 204-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка

Дата створення: 15:05 07.03.2018

      6 березня в Будинку культури відбувся звітний концерт аматорських колективів сіл Оріховець, Чернилівка присвячений 204-річниці від дня народження великого сина українського народу, поета-мислителя, виразника дум і народних сподівань -  Тараса Григоровича Шевченка.

ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУП

Дата створення: 08:32 05.03.2018

  3 березня виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак разом з консультантами Тернопільського РВ АМУ відвідали Підволочиську об’єднану територіальну громаду з консультаційною метою. Експерти Тернопільського РВ АМУ надали ряд рекомендацій щодо впровадження механізмів підвищення рівня безпеки на території громади. На засідання трьох фокус-груп які відбувалися протягом дня були присутні працівники селищної ради, члени виконавчого комітету, депутати та інші представники громадськості.