Підволочиська громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Новини

Новини громади

ПОСПІШАТИ, ЩОБИ ЧАСОМ НЕ ЗАЛИШИТИСЯ НА ПЕРОНІ З ВАЛІЗАМИ…

Дата створення: 10:58 17.07.2018

  Тиждень тому в Кременецькій міській раді за ініціативи Кременецького міського голови  Олексія Ковальчука відбулася зустріч із сільськими головами Кременеччини, які відповідно до Перспективного плану формування територій об’єднаних громад мали б утворити об’єднану територіальну громаду з містом обласного значення Кременець. Розмова була цікава і багатообіцяюча. Очільники сільських рад не були готові прийняти позитивне рішення, а відтак, запропонували Тернопільському Центру розвитку місцевого самоврядування розробити проект Меморандуму про умови утворення об’єднаних територіальних громад з центром у місті Кременець. Цей документ міг би зняти побоювання сільських рад щодо справедливого розподілу повноважень і фінансування потреб.

Ремонтні роботи тривають

Дата створення: 14:50 11.07.2018

   10  липня селищний голова Віталій Дацко  разом із заступником Володимиром Витрикушем  оглянули проведення ремонтних робіт на території громади,  які активно ведуться на даний час, а саме:  поточні ремонти вулиць – Шептицького, Лисенка, Наливайка;  роботи по ремонту тротуарів на вулицях Д.Галицького та Лисенка в селищі Підволочиськ;  ремонти  у клубах -  в селі Оріховець (перекриття даху), та Клебанівка (заміна вікон на енергозберігаючі).

Відбіркова першість Підволочиської ОТГ з пляжного волейболу

Дата створення: 11:06 11.07.2018

8 липня на Підволочиському стадіоні відбулась  відбіркова першість Підволочиської ОТГ з пляжного волейболу серед чоловічих команд.

Фінал кубка Підволочиського району 2018 року

Дата створення: 10:45 09.07.2018

    Фінал відбувся 8 липня на стадіоні «Колос». Зустрічалися команди «Збруч» (с.Дорофіївка) – «Гірник» (Новосілка). Матч завершився з рахунком 3:1 на користь команди «Збруч» (с.Дорофіївка).

Футбольний матч «Збруч-Агробізнес» - «Медобори»

Дата створення: 10:19 09.07.2018

     Першою серед обласних команд приступила до підготовки до другого кола чемпіонату Тернопільської області ФК «Збруч-Агробізнес» Підволочиськ. Підопічні Євгена Андрушківа на домашньому стадіоні «Колос» перемогли ФК «Медобори» з Зеленого (Гусятинський район)  - 4:3.

Круглий стіл «Моніторинг та забезпечення виконання заходів у сфері протидії торгівлі людьми у Підволочиському районі»

Дата створення: 14:57 06.07.2018

    06.07. 2018 року в актовій залі Підволочиської селищної ради відбулось засідання круглого столу «Моніторинг та забезпечення виконання заходів у сфері протидії торгівлі людьми  у Підволочиському районі.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата створення: 15:01 04.07.2018