Підволочиська громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Новини

Новини громади

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата створення: 08:54 24.09.2018

Обмежені можливості не обмежують прав

Дата створення: 08:53 18.09.2018

Видатна рекордсменка, чемпіонка Європи, учасниця Паралімпійських ігор та багаторазова призерка чемпіонатів світу з пауерліфтингу серед людей з обмеженими можливостями Тетяна Фролова була змушена відстоювати свої права через суд.

Захисти право на належні комунальні послуги

Дата створення: 08:52 18.09.2018

Євгенія Дмитрієва у 2015 році стала опікуном малолітніх дітей-сиріт.

Захисти права дітей та їх майбутнє

Дата створення: 08:48 18.09.2018

Олена Колесник, мати двох синів, зіштовхнулась із насильством у родині.

В Підволочиську зародився "Пласт"

Дата створення: 17:05 17.09.2018

  В суботу 15 вересня 27 дітей з Підволочиська взяли участь у відзначені відкриття Пластового Року, який відбувся на центральній площі міста Тернополя.  Напередодні поїздки в Тернопіль на святкове дійство в Територіальному центрі надання соціальних послуг відбулася зустріч з представниками обласного осередку Пласту Шамрач Оксани та Сергія Юзика. За  сприяння голови Підволочиської селищної ради Віталія Дацка,  представника Агрохолдингу «Мрія» Надії Нагірної, директора Територіального центру Оксани Капелусь, начальника відділу сім'ї, молоді та соціальної політики Підволочиської селищної ради Ірини Рудої вирішено і започатковано в Підволочиську національну скаутську організацію "Пласт". Ідею створення Підволочиського Пласту продовжили владика Нестор та священик церкви Пресвятого Серця Христового отець Василь Павлюк,  активно розпочавши роботу разом з молоддю Підволочищини. За підтримки селищної ради наші діти з Підволочиська поїхали на відкриття Пластового Року. Проявили ініціативу у започаткуванні та розвитку пластунського руху Андрій та Олена Ільчишин.

З турботою про дітей

Дата створення: 09:19 17.09.2018

    У Підволочиському будинку школярів відкривається соціально-реабілітаційний кабінет, який облаштований  завдяки співпраці українсько-канадського фонду «Світ дітей» та Підволочиської селищної громади. Придбане спеціальне ігрове та тренувальне обладнання сприятиме  фізичному розвитку гуртківців, дітей із соціально-незахищених категорій, а також дітей із особливими потребами.

Фізкультурно-спортивні заходи Підволочиської селищної ради приурочені Дню фізичної культури та спорту

Дата створення: 09:12 17.09.2018

Турнір з тенісу серед чоловіків  (Підволочиський стадіон)

Флешмоб з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Дата створення: 15:18 14.09.2018

   В п’ятницю, 14 вересня  на площі селища відбувся флешмоб з нагоди Дня фізичної культури і спорту, усіх учасників заходу привітали: селищний голова Віталій Дацко та голова районної державної адміністрації Борис Онищук.