Фото без опису     За ініціативи депутата Підволочиської селищної ради Флінти А.Я. та в.о.старости села Довгошиї С.А.  10 квітня в клубі села відбувся схід жителів с. Дорофіївка. На зустрічі були присутні голова Підволочиської селищної ради Дацко Віталій Геннадійович, генеральний директор "Волочиськ Агро" Данилюк Ігор Васильович, начальник Підволочиського УЖКГ Гиса Б.М. та його заступник Пліш І.Е. Зустріч відбулася в живому, активному діалозі. Були підняті питання освітлення села, реконструкції кладовища, оренди та продажу комунальної власності, благоустрою села та інші питання які хвилювали жителів села. Ряд питань за допомоги генерального директора "Волочиськ Агро" Данилюка І.В. та комунальних служб буде вирішено в найкоротший час.