В рамках святкування 30-ти річчя створення Підволочиської дитячо-юнацької спортивної школи 11 січня відбулося відкриття оновленого, після ремонту спортивного залу в Підволочиську та проведено "Фестиваль дитячого спорту" за участю гандбольних та футбольних дитячих команд Підволочиської та Волочиської ДЮСШ.
   На відкритті побували депутат Верховної Ради України Михайло Головко, селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу освіти Підволочиської селищної ради Світлана Мотика, запрошенні та гості свята. У своїх виступах виступаючі побажали юним спортсменам успіхів та здобуття нових перемог, як в оновленому спортивному залі так і на обласних та всеукраїнських змаганнях, а також передали капітанам команд та тренерам нові м'ячі для занять.
   12 січня розпочався чемпіонат Підволочиського району з футзалу в якому приймають участь 28 команд. У відкритті турніру взяв участь селищний голова Віталій Дацко.