Фото без опису       11-12 квітня в м.Тернополі відбувся тренінг "Стратегія планування та надання соціальних  послуг у нових об'єднаних громадах в Україні" організований канадсько-польською програмою підтримки демократії та асоціацією міст України. Заняття проводили кваліфіковані польські консультанти з асоціації польських міст. В тренінгу взяли участь Підволочиський селищний голова Віталій Дацко, депутат селищної ради Мар'яна Кузьмін, голови громад Шумська, Скалата (Тернопільська область, Меджибішу, Макова (Хмельницька область).

Метою проекту є підтримка українських громад у процесі запровадження нових компетенцій одержаних внаслідок реформи децентралізації, ознайомлення з польським досвідом стратегічного планування та надання високоякісних соціальних послуг.