22 січня в Підволочиську відбулося святкування Дня Соборності України, свято, що відбувається в день проголошення Акту возз'єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року. Сьогодні на річці Збруч зустрілися жителі двох областей, які створили "живий ланцюг" та з'єднали полотнища українського прапора. У своїх виступах керівники обласних адміністрацій та депутати Верховної Ради закликали до  об'єднання громадян України заради миру в нашій країні, до її процвітання. Святі отці провели молебень за Україну, зведений хор виконав "Боже Великий".
   Свято продовжилось в Підволочиську в будинку культури, де виступили митці Підволочиська та Волочиська, а також  муніципальний оркестр міста Тернополя "Оркестра Волі". На завершення селищний голова Віталій Дацко привітав усіх присутніх із святом Дня Злуки та подякував нашим гостям та місцевим аматорам за чудовий концерт.