Фото без опису31 травня в Підволочиську відбулося урочисте відкриття футбольного сезону чемпіонату Тернопільської області. В першому домашньому матчі Підволочиський ФК «Збруч» приймав ФК «Тернопіль-Педліцей».

Перед початком матчу відбулося урочисте відкриття футбольного сезону. Перед глядачами та футболістами виступили селищний голова Віталій Дацко та голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик, які побажали командам безкомпромісної гри, а вболівальникам цікавого футболу.

Інтрига в матчі тривала до самого фінального свитка,  більше контролювали м’яча футболісти «Збруча», але перемогти все таки вдалося гостям. Вони зуміли відзначитися на другій компенсованій до основного часу матчу хвилині. Точним був удар головою капітана ліцеїстів Роман Волохатого.

ФК «Збруч» – ФК «Тернопіль-Педліцей» - 0:1