4 липня селищний голова В.Дацко, заступники селищного голови І.Осадчук та В. Витрикуш відвідали з робочим візитом та зустрілися із старостами сіл Мислова, Качанівка, Іванівка, Оріховець та Чернилівка.

В с.Мислова Підволочиським райавтодором проводився ямковий ремонт центральної дороги. Заступник селищного голови І.Осадчук висловив ряд зауважень, щодо обочини дороги, які будуть враховані при подальшій роботі.

В с.Качанівці із старостою села Л.Пастир розглянули план благоустрою сільського парку.

В с.Іванівці із старостою села В.Стельмахом обговорили благоустрій біля адмінбудинку та роботу місцевого ФАПу.

В с.Оріховець староста села Б.Канюка проводив благоустрій біля адмінбудинку села та розповів про наміри енергозбереження в адмінбудинку.

В с.Чернилівці із старостою села О.Липкою розглянули загальні питання роботи старости та благоустрою села.