23 грудня  в Підволочиському будинку школярів відбулись  змагання з шахів серед  школярів  ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року. В підсумку в командному заліку  п’яте місце зайняла команда Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Четверте команда Токівської ЗОШ І-ІІІ ст. Третє місце зайняла команда Підволочиської гімназії імені І.Франка (вчитель-представник Шумський Л.Б.)  Друге місце зайняла команда Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Паньків Г.М.) Переможцем стала команда Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. (Панчук А.Є., Дрейко С.М.).

В особистому заліку серед дівчат перше місце поділили Гуменюк Діана з Підволочиської ЗОШ  та Палис Аліна з Качанівки. Серед юнаків по другій дошці вигравши всі зустрічі переміг Баньківський Михайло з Підволочиської ЗОШ. 2-3 місця поділили Курдибан Віталій з Гімназії та Малик Сергій з Качанівки. По першій дошці переміг Сеник Олег з Гімназії , а 2-3 місця поділили Плотніков Олександр з Підволочиської ЗОШ І-ІІІ та Костів Андрій з Качанівки. Змагання судив Мандибур Б.В.  Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.