16 вересня в центрі села Кам'янки відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика, який був встановлений за ініціативи старости села Андрія Реуса та за підтримки селищного голови Віталія Дацка.
   Діти села будуть мати повноцінний майданчик, де дійсно разом з батьками зможуть цікаво провести час. На святі були присутні вихованці дитячого садочка, учні місцевої школи, депутат селищної ради Віктор Москалик, керівник господарства "Медобори" Петро Колісник та о. Андрій, який провів посвяту майданчика.
   А право відкрити разом із дітками отримав селищний голова Віталій Дацко. На малечу також чекали конкурси та частування. Староста села Андрій Реус подякував всім, хто активно брав участь у встановленні майданчика.