Підволочиський район, Тернопільська область

Волонтери

16 лютого волонтери селищної ради депутат селищної ради Капелусь О.В., депутат районної ради Збрик О.Т. за сприяння селищного голови Дацка В.Г. відвідали 44 окрему артелерійську бригаду в м. Тернопіль, який є військослужбовцем даної частини. Волонтери передали у медичну службу частини медикаменти для військослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО. Начальник медичної служби підполковник Коляда В.І. подякував за допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю. Волонтерська група селищної ради буде продовжувати допомогу нашим воїнам на передовій та в пункті постійної дислокації військової частини.

На фото: депутат селищної ради Капелусь О.В., депутат районної ради Збрик О. Т., селишний голова Дацко В.Г., підполковник Коляда В.І.