Вперше в історії Підволочищини відбулись  змагання з бадмінтону серед  школярів. 25 листопада у спортивному залі  Підволочиської гімназії ім. І.Франка  змагались дев'ять команд в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року. В підсумку  третє місце серед ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла команда Підволочиської гімназії І.Франка (вчитель-представник Шумський Л.Б.) у складі Коція М. та Пелиха В.. У матчі за 3-4 місця вони обіграли команду Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст.(Гапанович І.В.) у складі Курніцького А. та Рудика О. з рахунком 2:0. У фінальній зустрічі зустрілись команди Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Паньків Г.М.) та Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. (Дрейко С.М.).  Підволочиська команда у складі Станкевича М., Фармагея Р., Липки А. з рахунком 2:0 перемогла качанівських бадмінтоністів Мидла Б. та Козловського Д..  Непогано виступали також команди Кам'янківської, Токівської та Оріховецької шкіл. Серед ЗОШ І-ІІ ст. друге місце зайняла команда Староміщинської ЗОШ І-ІІ ст. (Шаварин І.Є.). Переможцем стала команда Хмелиськівської ЗОШ І-ІІ ст.(Поцілуйко Б.П.). Змагання судили Полухін В.І., Плюта І.І.. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.