Відділення стаціонарного догляду в с.Галущинці терцентру соціальних послуг Підволочиської селищної ради 21 жовтня відзначило першу річницю створення. Заклад відвідали селищний голова Віталій Дацко, директор терцентру соціальних послуг селищної ради, депутат селищної ради Оксана Капелусь, староста села Михайло Схаб, духовенство села, гості закладу. В своїх виступах запрошені побажали підопічним та трудовому колективу міцного здоров'я, щастя, благополуччя, миру та злагоди і довгих років життя. В закладі продовжується капітальне будівництво добудови корпусу, йде зміцнення матеріальної бази закладу.
   Учні та вчителі Галущинецької школи своїми віршами та піснями привітали зі святом мешканців та працівників закладу. Приємним сюрпризом для всіх було вручення подарунків, подяк, квітів та побажання теплих слів.