1 грудня в залі Підволочиського Будинку культури відбувся звіт голови громади про черговий рік роботи. На початку свого виступу Віталій Дацко  прозвітував по всіх основних напрямках діяльності у громаді. В процесі звіту для присутніх у залі було показано слайд-шоу, де  було відображено  хід виконаних робіт за 2017 рік.

Він також  окреслив плани роботи на 2018 рік та вкотре зазначив, що для ефективної роботи селищної ради потрібен постійний зворотній зв’язок з громадою.

У своєму звіті він наголосив, що не всі відчули позитивні зміни, тому що вони відбуваються не так швидко, як хотілося б. Але селищна рада намагається робити усе для добробуту  жителів громади і зміни відбуватимуться послідовно і в інтересах кожної родини у громаді  і у кожній сфері діяльності громади, а це є великий комплекс робіт, який він намагатиметься втілювати у життя у наступному році.