Закінчився  2016-2017 навчальний рік і завершились  ХХІ спортивні  ігри учнівської молоді Підволочищини.  Дев’ять ЗОШ І-ІІІ ст.  змагались у 19 видах програми, а  тринадцять ЗОШ І-ІІ ст. у 8 видах. В командний залік враховувались у ЗОШ І-ІІІ ст.  сім кращих результатів, а у ЗОШ І-ІІ ст.  чотири.  До останнього виду точилась боротьба за призові місця.

В підсумку  серед ЗОШ І-ІІ ст. перемогу здобула Мединська  ЗОШ (вчитель Мотика В.В.).  Друге місце у  Хмелиськівської  ЗОШ (Поцілуйко Б.П.), третє у НВК «Богданівський ЗНЗ І-ІІ ст. -ДНЗ» (Кравчук М.М.), четверте у  Супранівської ЗОШ (Липка І.М.), п’яте у НВК «Лозівський ЗНЗ І-ІІ ст. -ДНЗ» ( Поліщук О.Б.), шосте  у Галущинецької ЗОШ ( Когутенко О.Ю.). Активну участь у спортивних іграх  також брали  НВК  «Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ», Староміщинська ЗОШ, Клебанівський НВК, Кошляківська ЗОШ, Мовчанівський НВК.

Серед ЗОШ І-ІІІст. перемогу здобула Підволочиська  ЗОШ (Дрейко С.М.,Панчук А.Є.).  Друге місце у  Качанівської  ЗОШ (Паньків Г.М.), третє  у  Підволочиської гімназії ім.І.Франка (Шумський Л.Б.,Мотика В.В.), четверте у  Кам’янківської ЗОШ    ( Слободян В.В.), п’яте у  Оріховецької ЗОШ ( Полухін В.І.),  шосте  у Скориківської ЗОШ     ( Гапанович І.В.). Активну участь у спортивних іграх  також брали  Новосільська ЗОШ, Іванівський НВК, Токівська ЗОШ. Всі призери були нагороджені кубками та грамотами від служби гуманітарних питань Підволочиської  райдержадміністрації  на святі  Останнього дзвоника.