В першій декаді жовтня в Підволочиській об'єднаній територіальній громаді почалася реалізація проектів по використанню субвенції формування інфраструктури розвитку громад та проектів ДФРР. Зокрема, капітальний ремонт даху та фасаду Підволочиської музичної школи, капітальний ремонт даху Підволочиської ДЮСШ, капітальний ремонт будинку культури в      с.Галущинці та капремонт даху сільського клубу в с. Іванівка.
   По реалізації проектів з державного фонду регіонального розвитку почалися роботи по капітальному ремонту фасаду Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. та реконструкція спортивного майданчика Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.
   Селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу освіти Підволочиської селищної ради Світлана Мотика відвідали об'єкти на яких проходять роботи, обговорили із підрядниками хід робіт, висловили ряд зауважень, які будуть враховані при подальшій роботі.
   В другій декаді жовтня розпочнеться реалізація інших проектів, які будуть реалізовуватись по субвенції.

капітальний ремонт даху та фасаду Підволочиської музичної школи

капітальний ремонт даху Підволочиської ДЮСШ

ремонт даху сільського клубу в с. Іванівка

капітальному ремонту фасаду Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.

реконструкція спортивного майданчика Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.