Сільські, селищні голови об’єднаних територіальних громад зустрілися з представниками уряду. Зустріч відбулася 25 березня. Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубко відвідав з робочою поїздкою Тернопіль з урядовою делегацією. Також, прибули Міністр охорони здоров’я  О.Квіташвілі, заступник Міністра освіти та науки П.Хобзей, заступник Міністра соціальної політики  В.Шевченко, Міністр регіонального розвитку В.Негода, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій М.Чечоткін.

Головна мета такої зустрічі як наголосив Г.Зубко – обговорити з високопосадовцями ті проблеми, з якими стикаються новоутворенні громади у галузі освіти, соціального захисту, медицини, цивільного захисту населення. Вислухати пропозиції щодо вдосконалення законодавства. При впровадженні реформ виникають певні труднощі, законно неузгодженні проблеми у цьому немає нічого дивного. В Україні відбуваються кардинальні зміни адміністративно-територіальної системи впровадження децентралізації влади. Від так виникло чимало питань. Зустріч відбулася в конструктивно діловому діалозі.