Підволочиська селищна рада і комунальне підприємство «Милосердя» висловлює щиросердечну подяку меценатам, спонсорам та благодійникам, які допомогли придбати солодкі подарунки до Дня Святого Миколая.

Святковими подарунками тішилися діти сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти воїнів-учасників АТО Підволочиської громади.

Наші меценати – це люди, які вміють безкорисливо дарувати радість і щастя іншим.

Цього року такими благодійниками були:

Приватні підприємці - Зуб О.М., Коваль М.М. (аптека), Збрик О.Т., Бондар О.І. (магазин «Снєжка»), Стецюк І.В. (магазин «Центральний»), Левкович С.Я. (бар «Старе місто»), Перкач М.М., Пакуляк Ю.В. (аптека), Білоус Н.М. (магазин «Вікторія»), Лубкович А.І. (магазин «Турист»), Крохмалюк О.В. (магазин «Мінімаркет»), Білоус Є.В. (магазин «Свіжий хліб»), Бунт М.Є. (магазин «Олімп»), Білик І.Л. (бар «Княжий град»).

Підприємства - ТОВ «Млинівці» керівник Яворський В.І., ТОВ «Надзбруччя  хліб» - Мархевка В.І., ТВЗ «Крок» магазин «Гуртовня».

Нехай Господь віддячить Вам за добрі діла сторицею. Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, довголіття, світлих та радісних днів зігрітих людською любов’ю та Божою благодаттю.

Підволочиська селищна рада та КП «Милосердя»