В Одесі проходить ХІІ Український муніціпальний форум за участю міських голів громад, парламентарів, представників кабміну та експертів.

Основна теза: "Децентралізаційний марафон - 1000 громад на старт!", яку підписали Голова Асоціації міст України В.Кличко, віце-прем'єр України Г.Зубко та перший заступник Голови Адміністрації Президента України В.Ковальчук.

Це традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування.

В роботі форуму приймають участь селищний голова В.Дацко, міський голова м.Тернополя С.Надал та мери міст Бережани, Чорткова, Козови, Шумська, Збаража, Бучача, Ланівців.