Фото без опису  5 червня в Іванівці пройшов традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів фізичної культури і спорту пам’яті героїв Небесної сотні і пам’яті нашого земляка – героя Віктора Пунди. У змаганнях взяли  участь команди Городниці, Полупанівки, Богданівки, Підволочиська, Новосільщини та Іванівки.

Турнір відвідав та прийняв у ньому участь  селищний голова В.Дацко. Перед початком турніру В.Дацко разом з футболістами відвідали могилу героя В.Пунди та вшанували пам'ять  корзиною квітів.

Вдало проведений захід відбувся завдяки старанням фізкультурно-спортивного клубу (ФСК) села Іванівки на чолі з Бериндою Михайлом Івановичем, старанням організаторам спортивно-масової роботи Луцика Богдана. Кошти на підготовку та організацію змагань, на придбання призів виділив Ангел Іван Ярославович.