Дівчата

На даний час є популярним вид спорту – вуличний баскетбол або баскетбол 3×3. Проводяться змагання  різного масштабу. 3 березня у Підволочиській гімназії ім. І.Франка  відбулись  змагання з баскетболу 3×3 серед  дівчат ЗОШ І-ІІІ ст.в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року.  В підсумку  зафіксовані такі результати: 4 місце - Качанівська ЗОШ (вчитель-представник  Паньків Г.М.); 3 місце - Підволочиська гімназія ім.І.Франка (ШумськийЛ.Б.,Мотика В.Я.); 2 місце  у Кам'янківської ЗОШ  (Слободян В.В.). Перемогу  у змаганнях здобула команда Підволочиської ЗОШ (Дрейко С.М., Панчук А.Є). У  конкурсі  кидків  перемогла Ільчишин О. з гімназії ім. І.Франка, друга Бендера І. з Кам’янок, третя Копчак О. з Качанівки.

Юнаки

10 березня вже змагались юнаки ЗОШ І-ІІІ ст.   В підсумку 5 місце зайняла команда Іванівської ЗОШ (вчитель-представник Ваврик Н.М.).  4 місце у команди Підволочиської ЗОШ.  Третє місце у команди  з Качанівської ЗОШ . Другими стали хлопці з гімназії ім. І.Франка. Перемогу здобула  команда Кам'янківської ЗОШ І-ІІІ ст. У  конкурсі  кидків  переміг Маховський І. з гімназії ім. І.Франка, другий  Мокрицький А. з Кам’янок, третій Мидло Б. з Качанівки. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.