Підволочиський район, Тернопільська область

Кубок міста пам’яті Тараса Осадчука

21 по 29 січня проходив традиційний футзальний турнір «Єднаємо береги Збруча» присвячений пам’яті видатного спортсмена та тренера Тараса Семеновича Осадчука. В турнірі взяли участь 16 команд з них чотири Підволочиської об’єднаної територіальної громади  (смт.Підволочиськ, с.Богданівка, с.Дорофіївка, с.Староміщина).

Переможцем турніру стала Підволочиська  команда «Оболонь»,  яка у фінальному матчі перемогла команду «П’ятачок» (м.Волочиськ) з рахунком 4:1 (Малащук Андрій – 3, Даньків Тарас – 1,  - Донець Андрій  – 1).

Склад команди «Оболонь» - Глушка Олег, Паюк Максим, Паюк Михайло, Малащук Андрій, Даньків Тарас, Хрущ Тарас, Шипак Андрій, Лукасевич Ігор, Холод Максим, Бортнік Роман, спонсор команди ПП Садовський Мирослав.

Кращими гравцями визнані: Даньків Тарас (кращий гравець) та Глушка Олег (кращий воротар) команда «Оболонь» смт. Підволочиськ.

Підволочиська селищна рада вітає нашу команду з перемогою та бажає їм міцного здоров’я та  успіхів у подальших змаганнях.