6 березня в Будинку культури відбувся звітний концерт аматорських колективів сіл Оріховець, Чернилівка присвячений 204-річниці від дня народження великого сина українського народу, поета-мислителя, виразника дум і народних сподівань -  Тараса Григоровича Шевченка.

Святковий концерт  розпочався виступом зразкового аматорського театру «Дюймовочка» Підволочиського будинку культури мініатюрою «Благослови…»,  та виступом зведених хорів сіл Оріховець, Чернилівка піснею «Реве та стогне Дніпр широкий».

Під час святкового концерту були виконані такі композиції: «Серце Кобзаря», «Ой ходив чумак»  - у виконанні народного чоловічого ансамблю Підволочиського БК; «По діброві вітер виє», «Пливе човен», «Нічко цікавая» - у виконанні жіночого ансамблю села Оріховець; «Гамалія», «Летить галка» - хор села Оріховець; «Думи мої думи» - у виконанні хору села Чернилівка, «Мамині яблуні», «Виростеш ти сину»  - у виконанні жіночого ансамблю села Чернилівка, «Така її доля» - у виконанні дуету у складі Мирослави Барняк та Лесі Сеньків з села Чернилівка; «Доля» у виконанні новоствореного дуету «Доля» у складі Діани Поп’як та Віри Лозинської.

Закінчили концерт зведені хори сіл Оріховець, Чернилівка композицією «Заповіт».

Селищний голова Віталій Дацко подякував аматорським колективам сіл Оріховець (директор сільського Будинку культури – Любов Полухіна), Чернилівка (завідувач сільським клубом – Володимир Овчінкін).