22 березня у Підволочиській громаді відбулося урочисте відкриття дитячого садочка «Дзвіночок» у НВК «Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ».  Привітно і радісно сьогодні відкрив двері дитячий садочок для наймолодших вихованців Оріховецького НВК. Тепер діти будуть виховуватися і навчатися у просторих, світлих та теплих кімнатах в приміщенні  школи.

Даний захід відвідали: селищний  голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, староста села Борис Канюка,  головний спеціаліст відділу освіти Світлана Кульбаба  та методист відділу освіти  Інга Гапанович.

Представники місцевої влади привітали усіх присутніх на святі та передали  відповідні технічні засоби – електричну плиту та проектор для використання в навчальній роботі.

Також гостей свята привітала керівник  закладу Галина Кравчук, а всечений отець Іван освятив приміщення дитячого садочку.