У спортивному залі Підволочиської ДЮСШ  4 квітня відбулись  змагання з гандболу серед  ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2017-2018 навчального року.  В змаганнях взяли участь п’ять команд. В підсумку п’яте місце зайняла команда Оріховецького НВК (вчитель – представник Полухін В.І.). Четверті хлопці з Кам’янківської ЗОШ (Слободян В.В.). Третє місце зайняла команда Качанівської ЗОШ (Паньків Г.М.), яка в матчі за третє місце перемогла кам’янківських хлопців з рахунком 7:6 . Друге місце посіла команда гімназії ім.І.Франка(Мотика В.Я., Шумський Л.Б.). Перші хлопці з Підволочиської ЗОШ (Панчук А.Є.,Дрейко С.М.). Результат фінальної зустрічі 16:10 на користь юнаків з Підволочиської ЗОШ. Ігри судили Гладин А.Б.,Чуба І.Р.  Плюта І.І.

Всі призери нагороджені командними та особистими грамотами.