22 квітня, футбольний сезон урочисто відкрили в Підволочиську. На місцевому стадіоні зустрілися команди вищої обласної ліги - «Збруч-Агробізнес» та ФК «Козова». На відкритті побував голова Федерації футболу Тернопільської області, народний депутат України Тарас  Юрик  та голова Підволочиської Федерації футболу, селищний голова  Віталій Дацко,  які побажали  командам успішних виступів у новому чемпіонаті області, а вболівальникам так само чисельно, як сьогодні підтримувати свою рідну команду протягом усього сезону.

Наша команда здобула впевнену перемогу з рахунком 7:2.

Голи забили: Євген Ємаєв (10), Дмитро Познанський (24, 36, 75, 90+2, з пен.), Тарас Даньків (49), Михайло Паюк (90) – Ігор Карабін (14), Ярослав Мельник (61).

Дуже приємно що в складі Підволочиської команди грає сім вихованців Підволочиської юнацької спортивної школи: брати Максим та Михайло Паюки, Андрій Малащук, Іван Коцій, Олег Глушка, Юрій Білик, Тарас Даньків.

Склад команди «Збруч-Агробізнес»:  Коцій Іван,  Ясніцький Ярослав, Приян Андрій, Донець Андрій, Паюк  Максим, Білик Юрій, Кубик Олег, Ємаєв Євген, Малащук Андрій, Коза Богдан, Познанський Дмитро.

Заміна: Даньків Тарас, Паюк Михайло, Глушка Олег, Смолко Максим, Лісніченко Ігор, Пачевський Дмитро.