Відбулись  змагання з міні-футболу серед  юнаків та дівчат ЗОШ І-ІІ ст.  в рамках  ХХІІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2017-2018 навчального року. 11,13 та 18 квітня у спортивному залі  Підволочиської ДЮСШ точились  футбольні баталії. Серед юнаків взяли участь 8 команд. В підсумку 7-8 місця зайняли команди Жеребківської та Хмелиськівської шкіл. 5-6 місця зайняли команда Супранівської ЗОШ та Кошляківської ЗОШ . 4 місце за юнаками з Лисичинець(вчитель-представник Берчук М.Б.). Третє місце зайняла команда Мединської ЗОШ (Мотика В.Я.). Друге за Богданівським НВК(Кравчук М.М.). А чемпіонами стали юні футболісти з Галущинської ЗОШ (Когутенко О.Ю.). Серед дівчат третіми стали дівчата з Хмелиськівської ЗОШ (Поцілуйко Б.П.). Другі дівчата з Медина. А перемогла дівчата з Лисичинець. Всі призери нагородженні особистими та командними грамотами.