Відбулись  змагання з легкої атлетики в рамках  ХХІІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2017-2018 навчального року. 25 квітня відбулись змагання в молодшій віковій групі. Серед ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь вісім команд та  вісім серед ЗОШ І-ІІ ст. В підсумку серед ЗОШ І-ІІІ ст. перемогу здобула команда Підволочиської гімназії ім.І.Франка. Другими стали юні спортсмени з Новосільської ЗОШ, третя Підволочиська ЗОШ. Також брали участь команди Кам’янківської, Іванівської, Качанівської, Токівської, Скориківської шкіл. Серед ЗОШ І-ІІ ст. перемогла команда Богданівського НВК. Друге місце зайняла команда Мединської ЗОШ І-ІІ ст. Треті спортсмени з Клебанівського НВК. Також брали участь команди з Хмелиськівскої, Староміщинської, Галущинської шкіл, Лозівского та Лисичинського НВК. 27 квітня відбулись змагання в старшій віковій групі. Серед ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь сім команд. В підсумку перемогу здобула команда Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Другими стали юні спортсмени з Скориківської ЗОШ. Третє місце поділили команди гімназії ім.І.Франка та Кам’янківської ЗОШ. Також брали участь команди Іванівської, Качанівської, Новосільської шкіл. Серед ЗОШ І-ІІ ст. також взяли участь сім команд. Перемогла команда Мединської ЗОШ І-ІІ ст. Друге місце зайняла команда Галущинської ЗОШ. Треті спортсмени з Богданівського НВК. Також брали участь команди Хмелиськівскої, Староміщинської шкіл, Лозівского та Лисичинського НВК. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.

6 травня кращі спортсмени взяли участь в обласних змаганнях в рамках ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини в м.Тернополі. Виступ збірної команди Підволочищини виявися досить влалим. Серед 23 команд команда Підволочиської СР зайняла високі четверті місця серед ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст. Досить вдало наші юні легкоатлети виступали в особистій першості. Зокрема учень Підволочиської гімназії ім.І.Франка Козуб Максим зайняв друге місце у стрибках у висоту, учень Богданівського НВК Пилипович Володимир зайняв друге місце у стрибках у довжину, учень Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Плисюк Ілля зайняв третє місце з бігу на 200 м. та четверте з бігу на 100 м. виконавши третій дорослий розряд з цих двох дисциплін, учениця Мединської ЗОШ І-ІІ ст. Місик Софія зайняла друге місце з бігу на 200 м. та  третє з бігу на 100 м. Всі призери були нагороджені грамотами та медалями.