У травні 2018  року відбулись зональні та фінальні обласні  змагання з футболу  «Шкіряний м’яч» серед юнаків 11-14 років у чотирьох вікових групах. Всього на попередніх етапах  брало участь по 18 команд у кожній  віковій групі. У двох з них взяли участь Підволочиські команди –U-13 (юнаки 2005 р.н.) та  U-14 (юнаки 2004 р.н.). І виступили дуже вдало. Пройшовши без поразок зональні змагання обидві команди потрапили у фінальні частини, які складалась з чотирьох кращих команд і проходили у місті Гусятині. В Підсумку  команда  юнаків 2005 р.н. зайняла друге місце в області. А юнаки 2004 р.н. перемігши впевнено усі команди стали чемпіонами області у своїй віковій категорії і будуть брати участь у зональних Всеукраїнських змаганнях. Команди базувались на основі Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Також брали участь у змаганнях учні з Оріховецького НВК, Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ст., Підволочиської гімназії ім.І.Франка, Галущинської ЗОШ І-ІІ ст., Городницької ЗОШ І-ІІ ст. Юних футболістів було нагороджено кубком та грамотами.