Продовж тижня на Підволочиському стадіоні «Колос» тривали турніри  з пляжного волейболу серед змішаних пар та тенісу серед чоловіків на призи селищного голови з нагоди Дня Підволочиська.

У змаганнях з тенісу приймали участь 8 учасників. У підсумку четверті-треті місця поділили Коза Богдан та Рудак Сергій, друге місце у Гука Андрія та перше місце у Луцика Богдана.

У змаганнях з пляжного волейболу серед змішаних пар приймали участь шість команд. Четверте місце у Плюти Інни та Гіса Сергія, третє місце у Гудими Діани та Данилишина Андрія, друге місце у Шаварин Марії та Мидло Богдана, переможцями стали Королюк Юлія та Полухін Віталій.

Призери та переможці даних змагань  нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів.