Фото без опису Традиційно  у травневі сонячні дні в стінах Підволочиської гімназії  імені І.Франка відбувся День науки під гаслом «Наука об`єднує». У святі брали участь голова Підволочиської селищної ради Дацко В.Г., заступник голови з гуманітарних питань Витрикуш В.І., начальник відділу освіти Мотика С.С., завідувач методичним кабінетом Сакевич Г.Р.

Дійство розпочалося святковою лінійкою, на якій були вручені селищним головою Віталієм Геннадійовичем грамоти та грошові винагороди кращим гімназистам та педагогічним працівникам. А кафедрі іноземної мови цінний подарунок – плазмовий телевізор. З вітальним словом та  подякою виступили директор гімназії Худо Н.І., начальник відділу освіти Мотика С.С.

Надзвичайно цікавою формою проведення Дня науки було проведення  наукового пікніка, в ході  якого  гімназисти демонстрували цікаві експерименти, досліди, квести. Для учнів 1-4 класів організовано наукові турніри. Завершився День Науки святковою ярмаркою та музично-розважальною програмою «Таланти твої, гімназіє».