Баскетбол (юнаки)

Відбулись  змагання з баскетболу серед  юнаків ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року. 3 та 8 лютого у спортивному залі  Підволочиської гімназії ім. І.Франка точились баскетбольні баталії. Спочатку  команди були поділені на дві групи. Потім відбулись стикові матчі. В підсумку 5 місце зайняла команда Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель-представник Липка Б.Є.) У матчі за 3-4 місця зустрілись юні  баскетболісти  з  Качанівської ЗОШ (Паньків Г.М.)та Підволочиської ЗОШ(Дрейко С.М.,Панчук А.Є). Перемогу здобула команда   Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. У фінальній зустрічі команда   Кам'янківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Слободян В.В.) перемогла команду  Підволочиської гімназії ім.І.Франка (Шумський Л.Б.,Мотика В.Я.) Збірна команда  11 лютого взяла участь в обласних зональних змаганнях у м.Збаражі. Впевнено перемігши команду Ланівців наші баскетболісти у впертій боротьбі  за єдину путівку до фінальної  частини  поступились  господарям.

Баскетбол (дівчата)

10 лютого у Підволочиської гімназії ім. І.Франка  відбулись  змагання з баскетболу серед  дівчат ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року.   В підсумку  зафіксовані такі результати: у матчі за 3-4 місця зустрілись юні  баскетболістки  з  Оріховецької ЗОШ та Підволочиської гімназії ім.І.Франка . Перемогу здобула команда   Оріховецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель представник  Полухін В.І.) . У фінальній зустрічі команда  Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.  у впертій боротьбі перемогла команду  Кам'янківської ЗОШ І-ІІІ ст. Слід відзначити, що підволочиські  баскетболістки неодноразово за останні  роки ставали чемпіонками району. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.

Дрейко С.М.- методист методкабінету  відділу  освіти  Підволочиської селищної ради