Фото без опису  5 червня у селі Богданівка Підволочиської селищної ради відбулась довгоочікувана радісна подія-відкриття нового приміщення дошкільного навчального закладу.

Аби відкриття та успішне функціонування садочку стало реальністю, прикладено багато зусиль та коштів Пiдволочиської селищної ради в особi селищного голови Віталія Дацка,  депутатiв селищної ради, батькiв та меценатiв, завзята праця рук жителів села, натхнення адміністрації Богданівського НВК. Сучасний, комфортний та красивий садок радо відкрив свої двері для 21 вихованця.

На урочистостях були присутні Підволочиський селищний голова Віталій Дацко, заступник голови селищної ради Володимир Витрикуш, голова Підволочиської райдержадміністрації Борис Онищук, заступник голови РДА Назар Білик, начальник відділу освіти Світлана Мотика, староста села Ігор Цар, депутат селищної ради Тамара Васильчук, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро» Людмила Адаманчук та директор підрозділу ТОВ «Волочиськ-Агро» Михайло Глушко. Діти радували гостей та батьків святковим концертом.

Всечесні отці  Євген та Іван відслужили святковий молебен та освятили будівлю ДНЗ.