У неділю, 14 січня на Старий Новий рік у село Кам’янки щоб провести  «Свято коляди» з’їхалися всі фольклорні колективи сіл, які входять до Агрофірми «Медобори»: Кам’янки, Хмелиська, Мовчаніка та Росохуватець.

Розпочалося свято спільною молитвою на площі села, яку відправили всечесні отці Андрій  та Володимир. Усіх присутніх на святі привітав голова громади -  Віталій Дацко. Він побажав їм, щоб Різдво Христове зігрівало душі любов’ю та вірою у світле майбутнє; побажав – міцного  здоров’я, миру, щастя та радісних днів сповнених надіями та благополуччям.  Також гостей свята привітала заступник директора ТОВ Агрофірма «Медобори» - Уляна Хом’як-Антонюк.

Розважали гостей на святі вертепи сіл: Мовчанівка і Росохуватець та церковні хори сіл: Кам’янки та зведений хор сіл: Хмелиська, Мовчанівка. Для гостей свята  діяв ярмарок на якому всіх пригощали різними смаколиками.

Свято пройшло у святковому піднесеному настрої усі залишилися задоволені.