Кожен весняний день в працівників громади розписаний майже щохвилинно. Розпочалися весняні роботи по благоустрою.

Мешканцями села Супранівка під керівництвом старости села Михайла Угрина разом з депутатом селищної ради Марією Іваницькою та депутатом районної ради Наталією Іваницькою  проводились роботи по розчищенню  території під встановлення дитячого майданчика.

Жителями села Дорофіївка разом зі старостою села Євгенією Ткачук було розчищено в’їзд в село  від заростів бур’янів, сміття та дикорослих кущів.

Працівниками Підволочиського  дитячого садочку було прибрано територію біля пам’ятника Степана Бандери, та Могилу загиблих патріотів України.

На центральному стадіоні селища Підволочиськ проведено ряд заходів спрямованих на покращення якості футбольного поля, які включали в себе  підсів трав’яного газону, ущільнення та дренаж  грунту.

Проводяться заходи по облаштуванню території поблизу центрального будинку культури селища Підволочиськ.