У День Державного Прапора України та напередодні свята Незалежності України,  селищний голова Віталій Дацко,  голова районної державної адміністрації Борис Онищук, голова районної ради Ігор Монартович та  військовий комісар Підволочиського РВК  Василь Бродзянський, волонтери та військові побратими відвідали та вшанували  могили земляків, які загинули в зоні проведення Антитерористичної операції.

Світлу пам'ять загиблих воїнів  вшанували молитвою, хвилиною мовчання на кладовищах, де борці за волю України знайшли свій останній спочинок.

Подвиг дванадцяти земляків, які  віддали свої життя за майбутнє та мирне життя на нашій землі, ніколи не буде забутим у нашій пам’яті  І ми постараємось зробити все, щоб їхня  жертва не стала даремною.

Слава героям, що полягли за волю нашої  неньки України буде вічно жити у наших серцях.