Фото без опису   26 квітня 2016 року в залі засідань Підволочиської селищної ради, головою громади В.Дацком було відзначено пам’ятними медалями учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та вручено матеріальну допомогу. Крім того, такою ж медаллю та цінними подарунками посмертно відзначено вдів померлих учасників ліквідації аварії.

На даному заході був присутній голова районної державної адміністрації Б.В.Онищук.

До слова було запрошено голову районної спілки «Чорнобильців» Галину Пацуту, яка подякувала голові громади за увагу та допомогу.

Адже, за 30 років  вперше було вручено медалі. Захід відбувся у зворушливій атмосфері. Селищний голова подякував усім присутнім ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за самовідданість та самопожертву, побажав здоров'я та не втрачати надії у завтрашній день. А також організаторам заходу відділу культури та туризму в особі І.Бабій та В.Лозинській за допомогу у проведені заходу.

Фото без опису   Закінчилося дійство на Меморіалі Слави покладанням квітів до пам’ятного знаку та відправою панахиди священнослужителями.