Підволочиський район, Тернопільська область

Робочий візит до сіл Мовчанівка, Оріховець, Чернилівка та Качанівка

9 листопада селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш та заступник начальника УЖКГ Іван Пліш з робочим візитом побували в селах Мовчанівка, Оріховець, Чернилівка та Качанівці.

В Мовчанівці разом із старостою села Андрієм Реусом та директором місцевої школи обговорили питання ремонту даху школи та оптимізацію використання енергоносіїв у школі та ФАПі.

В Оріховці передали лавочки для благоустрою та відвідали місцевий ФАП, де проводиться планова вакцинація дітей.

В Чернилівці із старостою села Ольгою Липкою обговорили завершення ремонту фасаду адміністративного будинку, встановивши двері у котельню та заміна вікна.

В Качанівці разом із старостою села Любою Пастир побували в місцевому будинку культури, де привітали працівників культури із професійним святом та узгодили питання ремонту даху приміщення.