Напередодні Новорічних та Різдвяних свят в  Україну прибув Вифлеємський вогонь миру,   його  передають   до церков - пластуни, звідки він поширюється до  парафіян.  Цей вогонь постійно горить у місті Вифлеєм, як спомин про прихід на землю Христа - нашого Спасителя, який  є символом Любові і Миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і додає  сил, сподівання і надію.

29 грудня Вифлеємський вогонь миру пластуни передали в Підволочиськ, де його зустрів голова громади -  Віталій Дацко. Вифлеємський вогонь поставили у   центрі міста, де кожен бажаючий міг запалити свічку від нього та принести до своєї домівки. Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану - 19 січня. Потім його можна погасити.