Останній місяць осені подарував нам День працівників сільського господарства - професійне свято всіх працівників землі. Це свято підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік.
   18 листопада в селі Кам'янки в "Домі господарника" ТОВ Агрофірми "Медобори" селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Іван Осадчук та староста села Андрій Реус привітали працівників агропідприємства із святом Дня працівників сільського господарства. У своїх виступах висловили щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, працівникам господарства за щоденну працю. Після вітальних слів своїми творчими талантами поділилися учні місцевої школи, їхні виступи не раз переривалися гучними оплесками. Свято відбулося із нотками щирості, добра, поваги.