7 скликання
1. Дацко Віталій Геннадійович – селищний голова
2. Чернецька Наталя Мирославівна - секретар виконавчого комітету
3. Мельничук Степан Андрійович - перший заступник селищного голови
4. Осадчук Іван Богданович - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
5. Воловський Богдан Станіславович - секретар селищної ради
6. Цар Ігор Тедорович - староста села Богданівка
7. Схаб Михайло Романович – староста села Галущинці
8. Ткачук Євгенія Євгенівна - староста села Дорофіївка
9. Дідух Анатолій Маркіянович – староста села Жеребки
10. Галилуйко Леся Ярославівна – староста села Іванівка
11. Реус Андрій Ярославович - староста сіл Кам’янки , Мовчанівка
12. Пастир Любов Михайлівна - староста села Качанівка
13. Кульпак Петро Ярославович - староста сіл Клебанівка, Шевченкове
14. Гурин Ігор Арсенович - староста села Мислова
15. Канюка Борис Андрійович - староста села Оріховець
16. Романюк Олег Петрович – староста села Рожиськ
17. Задорожний Борис Степанович - староста села Староміщина
18. Угрин Михайло Володимирович - староста сіл Супранівка, Росохуватець , Коршилівка
19. Каптій Іван Васильович - староста сіл Турівка, Тарноруда , Фащівка
20. Басюк Іван Арсенійович - староста села хмелиська
21. Липка Ольга Володимирівна - староста села Чернилівка
22. Тимошик Олег Морозенкович - начальник відділу житлово - комунального господарства , благоустрою та охорони навколишнього природного середовища.
23. Гац Богдан Миколайович - інспектор відділу житлово - комунального господарства , благоустрою та охорони навколишнього природного середовища.
24.Томішак Віктор Євгенійович - начальник фінансового управління
25. Лопушанська Наталія Володимирівна - начальник відділу архітектури, містобудування, житлово- комунального господарства та захисту довкілля Підволочиської РДА
26. Махніцький Андрій Тарасович- приватний підприємець
27. Кузь Любомир Михайлович- приватний підприємець
28. Гончар Ярослав Ярославович - приватний підприємець
29. Перхалюк Ігор Йосипович - приватний підприємець
30. Головко Павло Богданович - приватний підприємець
31. Рижак Руслан Григорович- ТОВ «АГРО АРЕНА»
32. Нагірна Надія Ігорівна - керівник регіонального структурного підрозділу кластеру «Тернопіль» агрохолдингу «МРІЯ»
33. Хмура Мирослав Михайлович