Підволочиський район, Тернопільська область

Фінансове управління Підволочиської селищної ради інформує

ДО  УВАГИ  ПЛАТНИКІВ  ПОДАТКІВ  !

З 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та  місцевих  бюджетів.

Фінансове управління Підволочиської селищної ради звертає увагу платників податків, що, відповідно до вимог постанови Правлінння Національного банку України від 28.12.2018 року №162" Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IВAN) в Україні", з 01.10.2019 року вступають в дію нові рахунки з обліку надходжень відповідно до стандарту IВAN.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно, починаючи з 01 жовтня 2019 року, у розрахункових документах  на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

Перелік реквізитів нових рахунків щодо перерахування податків та зборів  для платників Підволочиської об’єднаної територіальної громади вказаний нижче. А саме:

-   до Державного бюджету -  DB_2019_IBAN;

- до місцевого бюджету – MB_2019_IBAN.

У разі виникнення питань звертатись у фінансове управління Підволочиської  селищної  ради  (телефон:  2-32-68).