Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Контактний телефон: +38 (03543) 2-17-78

E-mail: 04396294@mail.gov.ua

Графік прийому:

П'ятниця  9:00 – 13:00 год.

Чернецька Наталя Мирославівна, народилася 27 вересня 1971 року в селі Кам'янки Підволочиського району Тернопільської області.

Громадянка України.

2006 рік – закінчила Тернопільський державний економічний університет за спеціальністю "Правознавство" та здобула  кваліфікацію юриста.

2019 рік - закінчила Навчально-науковий інститут публічного управління Тернопільського національного економічного університету, спеціальність "Публічне управління та адміністрування",  магістр.

З лютого 1999 року по березень 2015 року – начальник військово – облікового стола Кам'янківської сільської ради.

З березня по грудень 2015 року – секретар  Кам'янківської сільської ради.

З січня 2016 року по листопад 2020 року – секретар виконавчого комітету Підволочиської селищної ради.

З листопада  2020 року – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету  селищної ради.

Повноваження та обов’язки  керуючого справами (секретаря)  виконавчого комітету селищної ради  регламентуються Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими нормативно-правовими актами.

Посадові обов’язки керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради