Всеукраїнський турнір з гандболу присвячений пам’яті І.М.Поповича

Дата: 13.12.2017 16:56

8-9 грудня в дитячій юнацькій спортивній школі смт.Підволочиськ пройшов Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2005 року народження і молодших, присвячений пам’яті І.М.Поповича. Участь у якому брало сім команд з трьох областей а саме: Заставна (Чернівецька), Глибока (Чернівці), Хмельницьк, Волочиськ (Хмельницька), Тернопіль, Теребовля, Козова та Підволочиська.

Переможцями турніру стала команда Заставна (Чернівецька обл.), друге місце посіла команда Тернопіль, третє місце у команди  Глибока (Чернівецька обл.).

На урочистому відкриті були присутні селищний голова - Віталій Дацко, начальник відділу освіти - Світлана Мотика, та начальник служби з гуманітарних питань районної державної адміністрації - Богдан Кирик.   Вони нагородили переможці кубками відповідного ступеню, особистими  грамотами і медалями, також, гравцям  Підволочиської команди були вручені   цінні подарунки та нагороди.