Фото без опису   Маленьке село Тарноруда лежить на березі річки Збруч. В 1816 році тодішні власники села Єлізавета Чарторійська та Станіслав Любомирський побудували храм Святого Станіслава. В 1885 році тарнорудська капеланія належала Тернопільському деканату і нараховувала півтори тисячі парафіян. Сьогодні в селі проживає не більше 30 жителів, але про своє село пам'ятають вихідці з села, які розлетілися в різні куточки України та світу. Їх силами цього року до 200-річчя відновили культову споруду.

31 липня селищний голова В.Дацко та заступник селищного голови В.Витрикуш відвідали Святкову літургію присвячену 200-річчю храму в с.Тарноруді Підволочиської об'єднаної громади. Святкову літургію відслужили о.Михайло та священики навколишніх сіл, діти с.Турівка підготували чудовий концерт, багато гостей згадали своє дитинство.