21 квітня 2016 року в будинку культури смт. Підволочиськ відбулася зустріч під головуванням селищного голови В.Дацка по питанню «Стратегія розвитку Підволочиської громади». На нараду були запрошені голова РДА і голова районної ради, депутати обласної ради О.Самсоненко та С.Швець, депутати селищної ради та виконуючі обов’язки старост сіл громади. Керівники та представники сільськогосподарських підприємств та підприємці.

Нарада проходила в форматі дискусії та діалогу. Обговорювали  проблемні питання селища Підволочиськ, сіл громади та шляхи їх вирішення.

Керівники сільськогосподарських підприємств поділилися своїм управлінським досвідом. Всі пропозиції та зауваження були взяті до уваги та вирішено здійснити ряд заходів щодо їх реалізації.