«Маршрут успіху» у Підволочиські громаді

Дата: 01.06.2017 09:04

31 травня на території Підволочиської  об’єднаної територіальної громади, було проведено два заходи,  в рамках проекту ПУЛЬС. «Маршрут успіху» для представників ОМС Івано-Франківщини та прес-тур для журналістів Тернопільських ЗМІ. У програмі: огляд об'єктів, котрі були збудовані чи відремонтовані за рахунок коштів громади, коштів субвенцій та коштів міжнародної технічної допомоги; знайомство з роботою Територіального центру надання соціальних послуг та його відділень у населених пунктах громади; огляд новооблаштованого приміщення ЦНАПу; презентація структурних підрозділів апарату селищної ради; та багато іншого.

Селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу освіти Світлана Мотика, директор терцентру Оксана Капелусь, начальник фінансового управління Віктор Томішак та начальник організаційного відділу Мар’яна Кузьмін провели для гостей презентацію структуру та роботи селищної ради в умовах  об’єднаної територіальної громади. Під часу зустрічі відбувся процес обміну досвід роботи органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації.