Основним пріоритетом розвитку освіти в Підволочиській об'єднаній територіальній громаді є оновлення змісту освіти та узгодження його з потребами сучасності. Необхідно створити умови для всебічного розвитку дітей дошкільного віку, надання якісної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах, розвитку творчих здібностей дітей у позашкільній освіті, організований перехід початкової школи на нові державні стандарти. Актуальним є питання організації профільного навчання та важливість впровадження інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами.
    Особлива увага приділяється створенню відповідних умов для дітей та учнів в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах.
   Напередодні дня працівника освіти голова Підволочиської об'єднаної територіальної громади Віталій Дацко та начальник відділу освіти Підволочиської селищної ради Cвітлана Мотика побували в школах громади, де відзначили хорошу підготовку до навчального року. В Підволочиській ЗОШ I-III ст. оновлено кабінети хімії, біології, інформатики. Закуплено парти та обладнання в перші класи, які приймають участь у пілотному проекті Міністерства освіти і науки України. В Підволочиській гімназії ім. Івана Франка встановили в шкільній їдальні кухонну лінію. У другому класі філії Підволочиської опорної школи в с. Староміщина встановили підвісну стелю. 
    Протягом 2016-2017 н.р. провели заміну віконних та дверних блоків в Качанівській ЗОШ І-ІІІ ст., Оріховецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Супранівській ЗОШ І-ІІ ст., Росохувацькій ЗОШ І ст. Влітку у всіх загальноосвітній, дошкільних та позашкільних закладах громади проводилися поточні ремонти, оновлювалася матеріально-технічна база освітніх закладів. Це є надзвичайно важливо для створення кращих умов навчання для дітей та учнів громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                     

 

 

                                                Підволочиськ гімназія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 

                                           

 

                                                    Підволочиськ опорна школа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

             

                            Підволочиськ Староміщина опорна школа