У неділю 8 жовтня в Підволочиському будинку культури  відбулася прем’єра комедії «Хто сміється – тому не минеться» у постановці народного аматорського театру імені Леся Курбаса. Постановниками вистави були Наталя Козачок та Олександра Промович а режисер Умриш Світлана. Ролі виконували: Омелько – Юрій Мигаль, Параска – Мар’яна Кузьмін, Павло – Микола Бабій, Палажка – Віра Лозинська, Феська – Діана Поп’як, Москаль – Сергій Копотілов. У такому складі актори вийшли на сцену вперше, проте дійство, яке відбувалося  на сцені було захоплюючим, у ньому було вдало поєднано музичне оформлення, акторську роботу, пластику. Попри невелику кількість задіяних акторів їх гра на сцені вразила усіх присутніх глядачів, вони отримали заряд позитивних емоцій. Зрештою, виставу потрібну дивитись, вона того варта.

З даною постановкою актори-аматори театру імені Леся Курбаса  запланували відвідати села нашої громади.