Робочий візит в села Кам'янки та Супранівка

Дата: 15.06.2016 09:36

14 червня селищний голова В.Дацко та заступник селищного голови І.Осадчук побували з робочою поїздкою в с.Кам'янки, де із старостою села А.Реусом обговорили питання ремонту дитячого садочка, ремонту дороги Кам'янки-Хмелиська, який проводить Підволочиський райавтодор та висловили ряд зауважень, які будуть враховані при подальшій роботі. Також побували на місцевому ставку, де спільними зусиллями агрофірми "Медобори", місцевими рибалками, підприємцем О.Мартинюком та місцевої влади було проведено заходи по попередженню падіння рівня води у ставку.

Також відвідали с.Супранівка, де із старостою села М. Угрином обговорили поточні питання роботи у селі та розглянули ряд проектних пропозицій для їх реалізації в селах Супранівка, Росоховатець та Коршилівка.